Získejte peníze zpět na cashback portálech

0 Comments

Získejte peníze zpět za to, že nakupujete. V současné době je to zcela reálné. Stačí najít vhodný portál, který vám to umožní. V tuzemsku je jich hned několik.

Získejte peníze zpět za to, že nakupujete

Slevové portály neboli cashback portály jsou v podstatě prostředníkem mezi internetovým obchodem a zákazníkem. Tento způsob je výhodný pro všechny zúčastněné strany.

  • Cashbackové portály přivádějí e-shopům zákazníky.
  • Z nákupu mají tyto portály provizi.
  • O tuto provizi se pak podělí se zákazníkem.
  • Po uskutečněném nákupu pak zákazník tedy dostává určitou sumu opět nazpět.

Každý zákazník si vytvoří registraci a poté je mu tato provize připisována na účet. Když konto dosáhne určité výše, jsou mu peníze odeslány na bankovní účet. Tímto způsobem lze nakupovat prakticky všechno. Například elektroniku, oblečení, potřeby pro zvířata, obuv, sportovní potřeby. Některé slevové portály spolupracují také s cestovními kancelářemi, pojišťovnami či poskytovateli finančních služeb.

  • E-shopy i další společnosti, které nabízejí služby, se počítají na stovky.
  • Vybrat si vhodné zboží tedy není žádný problém.

Některé cashbackové portály odmění nového zákazníka už za registraci. Tento uvítací bonus bývá v rozmezí od 50 do 100 kč. Stávající zákazník může nového také doporučit. A pochopitelně i za něho získává nějakou finanční částku. Tato odměna je podmíněna aktivitou nového zákazníka.

  • Konkurence mezi jednotlivými slevovými portály je pro zákazníky celkem výhodná právě v podobě nabízených bonusů a slev.

Některé slevové portály také nabízejí možnost mobilních aplikací.

Tipy na slevové portály

Jedním z největších cashbackových portálů je Plná peněženka, která spolupracuje s bezmála 700 internetovými obchody v České republice i na Slovensku. V budoucnu se počítá s rozšířením možností získání peněz i v kamenných obchodech. Díky tomuto slevovému portálu je možné z nákupu získat zpět až 25 %. Jedním z nejmladších cashbackových portálů je Tipli. Ten má svou působnost u nás, na Slovensku, v Polsku a chystá se rozšířit pole působnosti i do Rumunska a Maďarska. Tipli spolupracuje s více než 500 e-shopy různých kategorií. V nabídce jsou slevové kódy, akční nabídky i aktuální letáky z mnoha obchodů. Přes Tipli si také mohou zákazníci sjednat výhodnější pojištění. Věrnostní program je řešen tzv. Zlatým účtem, který zajistí vyšší procento. Nakupovat lze i na mobilu.

Sponsored Ads