Nejlepší telefon do 5000

0 Comments

Pokukujete po telefonu do 5000 Kč? Pomalu se schyluje konec školního roku a s ním vyvstává otázka, co asi tak dát svým ratolestem za odměnu, když přinesou domů vysvědčení. Pár tipů by tady bylo. Nabídka je široká.


Kvalitní telefon nemusí být příliš drahý

Na trhu v současné době je poměrně rozsáhlá nabídka mobilních aparátů. Je celkem logické, že sice se nejedná o levnou záležitost, ale přece jenom mobilní telefon je součástí našich životů a dokonce není ani žádným výstřelem pro školáky. Pokud vás napadne zrovna tento dárek, tak rozhodně na koupi nemusí padnout celá výplata a svoji službu bude vykonávat skvěle. Teď je jen otázkou, jaký telefon za vysvědčení vyberete a aby vyhovoval nejen svým designem, ale svými dovednostmi. Pojďme si představit některé typy modelů, se kterými ostudu svým ratolestem rozhodně neuděláte.

V první řadě si udělejte jasné představy, co chcete, aby mobilní telefon uměl. Není řeč o klasickém volání, zasílání zpráv, to zvládne každý telefon.

  • Měl by být chytrý, to znamená, že toho bude umět víc a děti to rozhodně ocení.
  • Dalo se na něm plnohodnotně surfovat na internetu.
  • Měl by mít dostatečnou paměť, aby se do něj mohly nainstalovat aplikace.
  • Zcela jasně by měl umožnit zapařit nějakou hru.
  • Perfektně fotit, mít zkrátka správnou velikost displeje, konstrukci, výbavu i funkce.

Nejprodávanější modely do 5000 Kč

Samsung Galaxy A12, velký displej, HD rozlišení, skvělá výdrž baterie
Samsung Galaxy A12
Xiaomi Redmi Note 10. Chytrý a výkonný telefon s funkcemi, které mají telefony vyšší třídy.
Xiaomi Redmi Note 10
Realme 7 Dual SIM. Značka Realme se pomalu zabydluje na našem trhu. Telefon
Realme 7 Dual SIM

Samsung Galaxy A12 – má sofistikované designové řešení a praktické funkce. Ihned zaujme 6,5 palcovým Infinity – V displejem a samozřejmě si díky HD + vychutná každý obsah v jakémkoliv formátu. Nemluvě o fotografiích, které lze pořídit a to díky kombinaci fotoaparátů. 8 jádrový procesor, čtečka otisků, dual SIMkarta, rychlé nabíjení a skvělá výdrž baterie, co si jen víc přát.

Xiaomi Redmi Note 10 LTE 64 – opět překvapí svým provedením, je to chytrý a výkonný telefon. Opět u něj nalezneme 8 jádrový procesor, velkou paměť a přední i zadní fotoaparáty. Ani zde nechybí čtečka otisků, skvělá výdrž baterie a rychlé nabíjení. Ostudu s ním nikdo zajisté neudělá a za poměrně málo peněz předvede dost muziky.

Realme 7 Dual SIM – další možný chytrý dotykový telefon, který potěší nejen vzhledem, ale praktičností. Nechybí mu nic, co by neměly jeho předchůdci a dokonce ani v hodnocení uživateli není na horších příčkách. Rovněž se jedná o vhodný dárek za pěkné vysvědčení.

Sponsored Ads

Zanechat odpověď